Змагання з силових видів спорту NAU GYM

29 квітня на майданчику для силових вправ Національного авіаційного університету відбулись змагання «NAU GYM» серед аматорів та усіх охочих продемонструвати свою майстерність у вправах на міць, витривалість, стійкість, силу та реакцію.


Спортсмени-активісти Солом’янського району міста Києва за підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і спонсора змагань охоронної фірми «Сіріус» другий рік поспіль проводять спортивні змагання з важкої атлетики, до яких мають змогу долучитися усі верстви населення незважаючи на вік чи стать. В змаганнях цього року, не дивлячись на травнево-святкові дні, взяли участь понад 40 учасників. З великим завзяттям та бажанням перемогти вони змагалися в екстремальному жимі, армліфтингу, екстремальній становій тязі, піднятті гирі, класичному жимі та в підтягуванні на поперчені. 

Вік учасників змагань не регламентувався, тому участь в змаганнях взяли як юні учасники – 17 років, так і зовсім дорослі – 70 років. Призери і переможці змагань отримали почесні грамоти від Київського міського відділення Комітету ФВС МОН України і цінні призи-подарунки від спонсорів заходу. 


Учасників змагань прийшли підтримати в погожу весняну погоду як друзі, родичі і знайомі, так і відпочиваючі в парку. Незважаючи на аматорський статус змагання відбулась на гарному рівні і усі присутні були задоволені з користю проведеним часом в вихідний день. Організатори змагань були урочисто нагороджені почесними грамотами за популяризацію і пропаганду здорового способу життя і спорту серед населення міста Києва.


За підсумками змагань переможці і призери розташувалися таким чином: 

Екстремальний жим:

1.Фогель Сергій 
2.Бондарь Іван 
3.Чередніченко Іван

Підтягування на поперечині:

1.Гаврилюк Роман 
2.Кузьма Микола 
3.Чередніченко Іван

Класичний жим:

1.Наливайко Едгарс 
2.Фогель Євген 
3.Фогель Сергій

Екстремальна станова тяга:

1.Наливайко Едгарс 
2.Кузьма Микола 
3.Беляєва Катерина

Армліфтинг:

1.Чередніченко Іван 
2.Головчак Віктор 
3.Фогель Євген

Гиря (16 кг):

1.Шевченко Євген
2.Фогель Євген 
3.Наливайко Едгарс

Вітаємо переможців і призерів змагань «NAU GYM» з силових видів спорту та бажаємо й надалі пропагувати здоровий спосіб життя своїм прикладом !
Зустрінемось наступного року на тому ж місці в той же час !

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

(c) Андрей Гаврилко

Категорiя: 
Спорт