Новому парку - ім'я Героя

Сквер відпочинку імені героя московсько-української війни, свободівця, який загинув у бою у жовтні 2016 року Мирослава Мисли може з’явитися на провулку Ковальському, що на Шулявці.

За таку пропозицію 28 березня 2017 року, проголосувала комісія Київради з питань архітектури й землекористування.

Авторами проекту рішення є депутати Київради від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк, Володимир Назаренко, Петро Кузик та Ігор Мірошниченко.

 

Миросла́в Іва́нович Ми́сла (позивний - «Мисливець») - командир взводу окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБр.

Активний учасник Революції Гідності, під час якої був спеціальним кореспондентом радіо «Голос Свободи».

З перших днів війни добровольцем вирушив на Схід у складі батальйону МВС особливого призначення «Січ». Забезпечував правопорядок під час проведення парламентських виборів у жовтні 2014 року на Донеччині, зокрема у Слов'янську, обороняв Піски під Донецьком. З весни 2015 року служив у Збройних силах України, в «Карпатській Січі», 93-ій ОМБр.

2 жовтня 2016 загинув поблизу села Кримське Луганської області від множинних вогнепальних поранень під час мінометного обстрілу. Мирослав на чолі розвідгрупи під час виконання бойового завдання виявив ДРГ противника, після чого група потрапила під масований обстріл. Пораненого командира донесли до бази, але він помер. 

Йому було всього 24 роки.

Категорiя: 
Події