Підтримай кінотеатр Тампере

Мешканці мікрорайону Відрадний вимагають повернення кінотеатру за допомогою петиції.

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6809

Побудований в 1967 році за типовим проектом кінотеатр з глядацькою залою на 808 місць, носив ім'я "Відрадний". 
У 1984 році, в рамках святкування "днів Тампере" - міста-побратима Києва, перейменований на честь першого. Перестав функціонувати порівняно недавно, в останні кілька років.

В 90 кінотеатр, а точніше його кафе було відоме тим, що контролювалось ОЗГ «Авдишева» («Авдиша»).

у 2000-ні роки - у цьом кінотеатрі показують старі фільми, Які можна були в прокаті 15 і більше років тому. Після невдачі з цим проектом Великий зал кінотеатру віддають під торгівлю. Мешканці Відрадного пам'ятають дивакуватий торговельний центр з похилою залою. На місці екранах продавати аудіокасеті та диски, внизу кінозалу - господарчі товари (пральні порошки, мило, парфуми, косметика), вищє - канцелярській відділ, їжа, напої (італійський бренд кави Lavazza) и м'які іграшки. У фойє кінотеатру можна Було здати фотоплівкі на друк та купити рамки для фотографій та батарейки.

2006 рік - кінотеатр Тампере друга спроба відновити роботу. тут показувати сучасні фільми. Небагато, по 2-3 кінострічкі у прокаті.

2008 рік - Тампере закрівають, оголосівші збітковім.

У 2008 році за рішенням Господарського суду столиці приміщення кінотеатру площею 2050 кв. м і вартістю майже 19 млн гривень були віддані в оренду одному з підприємств.

В ході прокурорської перевірки було встановлено, що в 2013 році орендар без рішення Київради і всупереч спеціальною процедурою, приватизував вказане приміщення.

З метою повернення майна територіальної громади, прокуратура заявила позов до Господарського суду, в якому зажадала від приватної компанії повернути з незаконного володіння культурна установа.

З того часу ідуть постійні судові тяжби.

Категорiя: 
Житло, Простір