На території школи виявлено мінометну міну.

9 липня, на території школи №71 по пров. Польовому, що у Солом’янському  районі столиці, під час проведення земельних робіт було виявлено мінометну міну ММ-81 часів Другої світової війни. 

Групою піротехнічних робіт 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України виявлений вибухонебезпечний предмет вилучено та знищено на полігоні.

Піротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста, виявлення, вилучення та знищено вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. 

 

Всього з початку року на території м. Києва було вилучено та знищено 514 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Шановні кияни та гості міста! Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет. 

ГУ ДСНС України у м. Києві

Категорiя: 
Події